Zamknij

"Fakt": Jarosław Kaczyński wrócił do szpitala

Redakcja
06.05.2018 21:02
"Fakt": Jarosław Kaczyński wrócił do szpitala
fot. East News

Nie milkną spekulacje na temat stanu zdrowia prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Lider PiS od ponad roku ma problemy z kolanem. Prezes PiS w sobotę wyszedł ze szpitala. Jak donosi dziennik "Fakt" Kaczyński wrócił do kliniki już w niedzielę wieczorem. 

Jarosław Kaczyński od ponad roku ma problemy z kolanem. Wszystko wskazuje na to, że będzie musiał przejść operację. Marek Suski przyznał, że zabieg wchodzi w grę. Nadal stan zdrowia lidera PiS owiany jest tajemnicą i narosło wokół niego wiele spekulacji. 

Dziennik "Fakt" donosi, że Jarosław Kaczyński trafił w niedzielę wieczorem ponownie do szpitala, po tym, jak wyszedł z niego w sobotę. Gazeta spekuluje, że lider PiS mógł chcieć spędzić trochę czasu w domu rodzinnym. 

Ostatnio fotoreporterzy uwiecznili moment, jak Kaczyński o kulach wchodzi do samochodu. W poniedziałek do jego domu czerwone kule osobiście dostarczył dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego, gen. Grzegorz Gielerak. 

W wojskowym szpitalu przy ul. Szaserów w Warszawie Kaczyński pojawił się w majówkę i przeszedł stosowne badania. 

W sobotę Jarosław Kaczyński miał spotkać się z mieszkańcami Garwolina. Odwołał wyjazd. W jego imieniu na spotkaniu pojawił się premier Mateusz Morawiecki.

RadioZET.pl/Fakt/KM