Fakt: ofiara wypadku z Jackiem Kurskim wrabiana w bycie sprawcą?

Redakcja
27.11.2017 16:52
Fakt: ofiara wypadku z Jackiem Kurskim wrabiana w bycie sprawcą?
fot. Archiwum RadioZET.pl

Dziennik „Fakt” informuje, że ofiara wypadku sprzed dwóch miesięcy, w którym brał udział Jacek Kurski, może być wrabiana w bycie sprawcą. Początkowo 41-letni kierowca uznany był za poszkodowanego.

Zagłosuj

Miałeś/-aś kiedyś wypadek na drodze?

Liczba głosów:

Dwa miesiące po kolizji samochodu, którym jechał prezes TVP, w dzienniku „Fakt” pojawiła się informacja, że kierowca opla, w którego uderzyła służbowa skoda Jacka Kurskiego, ma być wrabiany w bycie ofiarą. Wszystko przez kontrowersyjną opinię biegłego, która jest sprzeczna z tym, co wynika z początkowych ustaleń policji.

Kontrowersyjna opinia biegłego

Według ustaleń śledczych, po zakończeniu festiwalu w Opolu 18 września br., służbowa skoda Jacka Kurskiego włączając się do ruchu uderzyła w prawidłowo jadącego kierowcę opla. – 54-letni kierowca skręcając w lewo, uderzył w prawidłowo jadącego opla – mówili policjanci z KWP w Opolu.

41-latek stracił auto

Jak podaje „Fakt”, pan Grzegorz, w którego uderzyła służbowa skoda, został wezwany na komendę. – Mam tego wszystkiego dość. Straciłem samochód i teraz jeszcze chcą zrobić ze mnie winnego – żali się 41-latek reporterom „Faktu”. Policja nie udziela mediom szczegółowych informacji na ten temat.

Zobacz także

RadioZET.pl/Fakt24/strz