Zamknij

Oszuści sprzedają bilety na mecze Polaków. PZPN ostrzega

Redakcja
06.07.2018 19:08
Fałszywe bilety na mecze Polaków z Włochami i Portugalią
fot. ADRIAN SLAZOK/REPORTER/East News

Za nieco ponad pół tysiąca złotych w internecie można kupić bilety na mecze polskiej reprezentacji z Włochami i Portugalią w październiku. To oszuści - ostrzega Polski Związek Piłki Nożnej i władze Stadionu Śląskiego, gdzie odbędą się obydwa spotkania w ramach Ligii Narodów UEFA.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jesienne mecze Biało-Czerwonych budzą ogromne zainteresowanie kibiców. 11 października na Stadionie Śląskim polscy piłkarze spotkają się z Portugalią, a trzy dniu później na tym samym obiekcie będą rywalizować z Włochami.

Zobacz także

Wejściówki na obydwa spotkania już oferują w internecie oszuści. Mają kosztować ponad pół tysiąca złotych. Adam Pawlicki z chorzowskiego stadionu radzi, aby zachować ostrożność przy planowaniu dopingu na jesiennych spotkaniach.

Tym bardziej, że prawdziwych biletów na mecze z Włochami i Portugalią w sprzedaży jeszcze nie ma. Nie wiadomo, ile będą kosztować.

- Jest jeszcze trochę czasu do meczów październikowych, wiec po prostu więcej cierpliwości a przede wszystkim ostrożności w poruszaniu się w internecie - podkreśla Pawlicki.

''Kocioł czarownic'' znów zachwyca! Stadion Śląski gotowy na otwarcie [ZDJĘCIA]

Co więcej, osoby z podrobionymi biletami nie dostaną się na trybuny, ponieważ ochron za każdym razem sprawdza autentyczność wejściówek.

RadioZET.pl/Tomasz Maszczyk/PTD