Zamknij

Zaginęła 16-letnia Oliwia. Może przebywać z 21-letnim mężczyzną

29.09.2020 12:55
Oliwia Cyman
fot. Zaginieni Cała Polska/Facebook

Zaginęła 16-letnia Oliwia Cyman - alarmuje grupa poszukiwawcza "Zaginieni Cała Polska". Nastolatka pochodzi z miejscowości Cewice w województwie pomorskim, na stałe mieszka w Garbaczu. Może przebywać z 21-letnim mężczyzną. Para mogła wyjechać za granicę. Służbowy samochód 21-latka został porzucony na pograniczu Belgii i Francji. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach.

Zaginęła 16-letnia Oliwia Cyman - informują poszukiwacze z grupy "Zaginieni Cała Polska". Nastolatka pochodzi z miejscowości Cewice na Pomorzu, jednak od 7 kwietnia mieszka w Garbaczu u swojej babci.

Zobacz także

12 sierpnia pojechała do miejscowości Amalka, aby odwiedzić mieszkającego tam członka rodziny. Zaginęła 14 sierpnia – tego dnia wyszła z domu babci w Amalce i ślad po niej zaginął. Dziewczyna nie wróciła do swojego domu i nie skontaktowała się z nikim z bliskich.

Zobacz także

Poszukiwacze twierdzą, że zaginiona 14-latka przebywa z 21-letnim mężczyzną o imieniu Bartek. Mogą być już za granicą – służbowe auto 21-latka zostało porzucone pomiędzy Belgią a Francją. Telefony pary są poza zasięgiem.

Rysopis zaginionej

Oliwia Cyman ma 16 lat, około 164 centymetry wzrostu i szczupłą budowę ciała. Ma również ciemne brązowe włosy i niebieskie oczy. Na szyi nosi łańcuszek, widoczny na załączonych zdjęciach. Nastolatka ma charakterystyczny styl: ubiera się na czarno i nosi mocny makijaż oczu.

Zobacz także

„Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bytowie pod numerem telefonu 47 743 83 00 lub numerem alarmowym 112. O kontakt prosi też rodzina tatą Oliwii - Adam Cyman 694179465, macocha - Katarzyna Cyman 662916382 oraz pod numerem telefonu 883445767” – czytamy w komunikacie.

 Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/Zaginieni Cała Polska/Facebook