Zamknij

Gazeta Polska połączyła śmierć Magdaleny Żuk z Platformą Obywatelską i Nowoczesną

Redakcja
17.05.2017 08:49
Gazeta Polska połączyła śmierć Magdaleny Żuk z Platformą Obywatelską i Nowoczesną
fot. Gazeta Polska

"Gazeta Polska" dopatrzyła się związków między śmiercią Magdaleny Żuk w Egipcie a politykami PO i Nowoczesnej.

W tekście "Śmierć Magdaleny Żuk i układ wrocławski" tygodnik podsumowuje sprawę śmierci Magdaleny Żuk, ale także odnajduje "nowe tropy". Już w pierwszym zdaniu artykułu czytelnik dowiaduje się, że te same kluby co zmarła w Egipcie Polka odwiedzali politycy PO.

Zobacz także

"Nocne kluby, w których bywają prominentni politycy Platformy Obywatelskiej, narkotyki, duże pieniądze (...) to tylko niektóre wątki pojawiające się w sprawie Magdaleny Żuk" - czytamy. Według autorki klubami zainteresowali się śledczy. Wymienia m.in. miejsca takie jak Grey i Cherry, gdzie "widywani są na przykład były senator Tomasz Misiak z PO i Tomasz Hanczarek, radny miejski z Nowoczesnej".

Zobacz także

Według artykułu Żuk i jej przyjaciele byli związani z jednym z tych klubów. Jakie to związki, autorka już niestety nie zdradza. Dodaje jednak, że "media sprzyjające PO lansowały pogląd, że Magdalena Żuk zwyczajnie zwariowała" i przypomina, że Rutkowski, który zaangażował się w sprawę, w przeszłości był funkcjonariuszem Milicji Obywatelskiej i ZOMO, "kojarzonym ze środowiskiem dawnego SLD i telewizji TVN".

RadioZET.pl/GazetaPolska/MAAL