Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dulkiewicz "przyłapana" w Biedronce. Teraz komentuje: kupiłam krówkę, a cole był małe

10.03.2019 09:19
xxx wiadomosci

Aleksandrę Dulkiewicz w ostatnich dniach "przyłapano" na zakupach w Biedronce, co uruchomiło na polskiej prawicy małą aferę. Teraz nowo wybrana prezydent Gdańska w żartobliwy sposób odniosła się do tej sytuacji, komentując ją w mediach społecznościowych. 

Dulkiewicz fot. PAP
Zagłosuj

Aleksandra Dulkiewicz powinna robić zakupy w towarzystwie ochroniarzy?

Przypomnijmy, że w piątkowy poranek zarejestrowano, jak nowo wybrana prezydent w asyście ochroniarzy kupuje alkohol i dwie butelki coca-coli, w jednym ze sklepów sieci Biedronka w Gdańsku. Nagranie, które trafiło do sieci, wywołało już oburzenie na prawicy, gdzie niektórzy redaktorzy bądź internauci zarzucali Dulkiewicz marnotrawienie publicznych środków na prywatne cele. 

Dulkiewicz komentuje

Do całej sytuacji odniosła się już sama zainteresowana, która w żartobliwy sposób skomentowała cały incydent na swoim profilu na Facebooku:

"Od dwóch dni wielu pyta: „Ola czy to prawda, że kupiłaś 0,5 litra i aż 2 cole?”. Panowie „redaktorzy” autorzy „hit newsa” postawili mnie w trudnej sytuacji, bo faktycznie źle to wygląda... Dlatego wyjaśniam: kupiłam krówkę, a cole były małe..." - napisała. 

"Mam nadzieję, że po tej informacji zapanuje cisza w tej sprawie i następnym razem zanim coś wejdzie do mediów społecznościowych zostanie „dokładnie sprawdzone” i pozyskane w legalny sposób.Dobrego sobotniego wieczoru! Na zdrowie" - dodała.  

RadioZET.pl/Facebook/MP

Oceń