Zamknij

Odurzone nastolatki trafiły do szpitala. Miały ''poczuć się fajnie''

26.04.2019 21:55
SOR
fot. Karol Makurat/REPORTER

W środę wieczorem na terenie jednej z galerii handlowych w Gdańsku trzy nastolatki zażyły nieznaną substancją. Trafiły do szpitala. Śledczy ustalają okoliczności tego zdarzenia. Niewykluczone, że 23-latek usłyszy zarzuty.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W środę około godziny 21.30 policja w Gdańsku otrzymała informację od lekarza dyżurującego na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, że do placówki medycznej trafiły trzy nastolatki, które znajdują się prawdopodobnie pod wpływem środków odurzających. Jak ustalili śledczy, nastolatki we wtorek poznały młodego mężczyznę, który miał zaproponować im zażycie tabletki, po której „ fajnie się poczują i będą szczęśliwe”.

Nastolatki połknęły tabletki, a po powrocie do domu zaczęły się bardzo źle czuć. Trafiły do szpitala. 

W czwartek policjanci weszli do mieszkania 23-letniego mieszkańca Gdańska, który został doprowadzony do komisariatu i osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna jest podejrzany o podanie nastolatkom substancji odurzających.

Zobacz także

Policjanci przypominają, aby nigdy nie zażywać substancji nieznanego pochodzenia, które stanowią śmiertelne zagrożenie. Nawet jedna dawka może doprowadzić do zgonu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: Jak działają dopalacze, jakie są ich najpopularniejsze rodzaje?