Zamknij

Zaginął Mateusz Dulkowski. Jego życiu może grozić niebezpieczeństwo

Joanna Zaremba
26.08.2020 23:41
Zaginął Mateusz Dulkowski. Jego życiu może grozić niebezpieczeństwo
fot. KMP Gdańsk

Policjanci z Gdańska poszukują 25-letniego Mateusza Dulkowskiego, który po północy wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie skontaktował się z rodziną i przyjaciółmi. Mężczyzna może znajdować się w okolicznościach zagrażających jego życiu.

Mateusz Dulkowski z Gdańska zaginął. Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku st.asp. Karina Kamińska, funkcjonariusze o zaginięciu mężczyzny zostali powiadomieni w środę około godziny 10.00.

25-letni Mateusz Dulkowski wyszedł z mieszkania przy ul. Piastowskiej w Gdańsku około północy. Współmieszkańcom powiedział, że idzie na wieczorny spacer. Mężczyzna do tej pory nie skontaktował się ze swoją rodziną oraz przyjaciółmi. Z informacji, które zdobyli policjanci wynika, że mężczyzna może znajdować się w okolicznościach zagrażających jego życiu i zdrowiu

- przekazała Kamińska.

Zobacz także

Rysopis zaginionego

Wyjaśniła, że zaginiony 25-latek ma około 185 cm wzrostu, wysportowaną sylwetkę, krótkie, jasne włosy i pieprzyk po prawej stronie brody.

Zobacz także

Dodała, że w dniu zaginięcia ubrany był w czarne spodnie dresowe, czarną koszulkę, czarną bluzę z kapturem oraz białe buty marki Adidas. Miał przy sobie czarno-zielone słuchawki.

Zobacz także

Poniżej publikujemy zdjęcie zaginionego:

mdulkowski2

fot. KMP Gdańsk

Policja apeluje do osób, które mają jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego mężczyzny, o kontakt z komisariatem przy ul. Obrońców Wybrzeża pod numerem telefonu: 47 741-12-22 lub pod nr alarmowym 112.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP