Zamknij

Koronawirus nad Bałtykiem. Sanepid poszukuje gości restauracji

03.08.2020 08:54
plaże Bałtyk
fot. East News/WOJCIECH STROZYK

Koronawirus nad Bałtykiem. Sanepid poszukuje osób, które w ostatnich dniach gościły w restauracji Pueblo w Gdyni. Mogą być one zarażone SARS-CoV-2.

Gdynia. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poszukuje osób, które w dniach 26-30 lipca były w restauracji Pueblo w Gdyni. Możliwe jest zakażenie koronawirusem.

Koronawirus nad Bałtykiem. Sanepid poszukuje gości restauracji Pueblo

"W związku z prowadzonym dochodzeniem epidemiologicznym, związanym z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gdyni prosi o kontakt osoby, które w dniach 26-30 lipca 2020 r. były klientami Restauracji Pueblo w Gdyni przy ulicy Antoniego Abrahama 56 (wejście od ul. Władysława IV)" - czytamy w komunikacie.

Zobacz także

Sanepid podał także numery oraz e-mail, na który mogą się zgłaszać klienci restauracji: "tel: 58 620-18-38 wew. 326 lub tel. kom.: 605-462-480 e-mail: epidemiologia@psse.gdynia.pl".

Zobacz także

W przypadku zostawienia wiadomości na skrzynce elektronicznej Sanepid prosi o przekazanie numer telefonu, a także informacji o dniu i godzinie pobytu w restauracji Pueblo w Gdyni.

Zobacz także

RadioZET.pl