Zamknij

Oszukiwała przy wypłacaniu pieniędzy. Szuka jej policja

03.02.2022 13:02

Policja z Gdyni poszukuje kobiety podejrzanej o oszustwa przy wypłacaniu pieniędzy „na BLIK”. Mundurowi nie ustalili jej tożsamości, zwrócili się o pomoc w poszukiwaniach udostępniając wizerunek oraz opis ubioru kobiety.

Poszukiwana za oszustwa w Gdyni
fot. screen KMP w Gdyni

Poszukiwana kobieta miała dopuścić się oszustwa pod koniec listopada 2021 roku. Policja z Gdyni wydała komunikat w tej sprawie.

"Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie dwukrotnej wypłaty pieniędzy z bankomatu, przy użyciu wygenerowanych w wyniku oszustwa kodów BLIK. Do zdarzenia doszło 29 listopada 2021 roku, przy ul. Świętojańskiej" – przekazali policjanci.

Oszukiwała przy wypłacaniu pieniędzy z bankomatu. Szuka jej policja

Mundurowi wskazali, że poszukiwana ma związek z tą sprawą. Nie ustalili jej tożsamości, a jedynym tropem jest kadr z kamery monitoringu zamontowanej niedaleko bankomatu.

Policja udostępniła zdjęcie poszukiwanej oraz opis jej ubioru. "Z monitoringu wynika, że kobieta ma około 20-30 lat, normalną budowę ciała, jasne blond włosy do ramion. W dniu zdarzenia miała na sobie wełnianą czapkę koloru jasnoróżowego, długą kurtkę (do biodra), jasne spodnie jeansowe, ciemne buty, przez rękę przewieszoną czarną torebkę" – przekazała KMP w Gdyni.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę z monitoringu lub posiadają informacje na jej temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Śródmieściu pod nr tel. 47-74-21-155 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/KMP w Gdyni