Zamknij

Policja szuka gwałciciela z Gdyni. Zaatakował dwie kobiety

Redakcja
15.10.2018 10:41
Policja szuka gwałciciela z Gdyni. Zaatakował dwie kobiety
fot. East News

Policja z Gdyni szuka sprawcy dwóch napaści na tle seksualnym. Miało do nich dojść w nocy z czwartku na piątek. Sprawę nagłośniła w mediach społecznościowych jedna z ofiar, której udało się spłoszyć napastnika. Druga kobieta została zgwałcona. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Z relacji napadniętej kobiety wynika, że mężczyzna ma niecałe 30 lat i około 175 centymetrów wzrostu. W momencie zdarzenia miał na sobie szary plecak i szaro-niebieską kurtkę. Sprawca miał najpierw zaatakować młodą kobietę w dzielnicy Chylonia, potem przeniósł się do Oksywia, gdzie próbował zrobić to ponownie, ale napadnięta mieszkanka Gdyni obroniła się przed napastnikiem.

Gdynia. Policja szuka gwałciciela 

„Proszę was uważajcie! Chodźcie w grupach w miarę możliwości, a jeśli usłyszycie, że ktoś za wami idzie obróćcie się, zacznijcie uciekać! Ja o tym nie pomyślałam, nie spodziewałam się niczego złego w swojej okolicy” – napisała na Facebooku kobieta. 

Zobacz także

Policjanci prawdopodobnie jeszcze dziś opublikują zapis z monitoringu, na którym widać sprawcę. Reporter Radia ZET usłyszał od rzecznika komendy, że sprawa jest priorytetowa.

RadioZET.pl/mba/DG