Zamknij

Zgotowali nastolatce piekło. Znęcali się nad nią, katowali, grozili śmiercią

26.09.2022 17:51

Policjanci z Gdyni poinformowali o zatrzymaniu dwóch kobiet i mężczyzny za przetrzymywanie i pobicie 19-latki. Kobiecie udało się uciec i powiadomić funkcjonariuszy. Zatrzymani trafili do aresztu. Kobietom grozi do pięciu lat więzienia.

nastolatka była bita
fot. Marek BAZAK /East News

Nastoletnia kobieta była przetrzymywana i bita. - Do Komisariatu Policji w Gdyni – Oksywiu zgłosiła się 19-latka, która poinformowała dyżurnego o tym, że została zwabiona do mieszkania swojej znajomej, gdzie była przetrzymywana i uniemożliwiono jej wyjście - przekazała oficer prasowa KMP w Gdyni podkom. Jolanta Grunert.

Podkreśliła również, że dwie kobiety w wieku 24 i 34 lat oraz 31-letni mężczyzna znęcali się i bili pokrzywdzoną. - Ponadto kobiety zagroziły 19-latce, że ją zabiją, jeśli zgłosi to na policję - tłumaczyła Grunert.

Gdynia. Uwięzili 19-latkę. Bili ją i grozili śmiercią

Mundurowi ustalili dane kobiet i mężczyzny oraz adresy ich zamieszkania. W wyniku interwencji funkcjonariusze zatrzymali podejrzanych i przewieźli ich do policyjnej celi.

W niedzielę decyzją sądu kobiety zostały aresztowane na trzy miesiące, a 31-latek objęty policyjnym dozorem. - Za udział w pobiciu i naruszenie czynności ciała grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności - podkreśliła oficer prasowa.

Ponadto, kobiety dodatkowo odpowiedzą za znieważenie, naruszenie nietykalności oraz zmuszanie do określonego zachowania.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ Piotr Mirowicz (PAP)