Zamknij

Tragiczna śmierć nastolatki. Internauci ustalili jej tożsamość

16.10.2019 18:21
Policja
fot. Adam STASKIEWICZ/East News

Policja w Gliwicach dziękuje internautom, którzy pomogli śledczym w ustaleniu tożsamości nastolatki, która spadła z mostu nad DK 88. Dziewczyna zginęła na miejscu. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do tragedii doszło w niedzielę, 13 października. Przed godziną 21 z wiaduktu znajdującego się nad ulicą Toszeckiej w Gliwicach rzuciła się młoda dziewczyna. Gliwicka policja na swojej stronie internetowej zaapelowała do internautów o pomoc w ustaleniu tożsamości nastolatki. 

Dziewczyna była ubrana w niebieską kurtkę dżinsową, biały t-shirt z krótkim rękawem marki Primark oraz niebieskie spodnie dżinsowe. 

Gliwice. 15-latka rzuciła się z mostu 

W środę na stronie KMP w Gliwicach pojawiły się nowe informacje nt. tragicznie zmarłej nastolatki. Policja dzięki pomocy internautów ustaliła tożsamość dziewczyny. To 15-latka z województwa mazowieckiego.

Apel opublikowany na stronie gliwickiej policji udostępnili internauci w całej Polsce. Dotarł on do osoby, która rozpoznała zmarłą po rysopisie, a przede wszystkim – po opisie odzieży, w jaką nastolatka była ubrana.

Zobacz także

''Po raz kolejny, tym razem w tragicznej sprawie, udowodniliśmy, jak ważna i skuteczna jest współpraca służb, mediów oraz obywateli'' - czytamy na stronie gliwickiej policji.

RadioZET.pl/Policja/Dziennik Zachodni