Zamknij

Policja poszukuje pedofila. Był widziany w rejonie szkół [PORTRET]

Redakcja
18.06.2018 16:50
Policja poszukuje pedofila. Był widziany w rejonie szkół [PORTRET]
fot. East News

Policja z Gliwic poszukuje 30-letniego mężczyzny, który 23 lutego wczesnym popołudniem w rejonie ul. Szopena w Pyskowicach usiłował podstępem doprowadzić dziecko do innej czynności seksualnej. Śledczy opublikowali portret pamięciowy.

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Gliwicach, poszukiwany ma około 30 lat i jest brunetem. Mężczyzna porusza się samochodem marki Volkswagen Golf koloru szarego lub srebrnego.

30-latek działa według jednego schematu – nawiązuje kontakt z dziećmi i pyta o drogę. Następnie nalega, żeby dziecko weszło do jego samochodu. Prosi, aby jechać wraz z nim i wskazywać trasę dojazdu do jakiegoś wcześniej obranego celu. Kiedy małoletni znajdzie się już w aucie, nieznajomy proponuje mu wykonanie innych czynności seksualnych w zamian za prezent lub pieniądze. 

Zobacz także

Z uzyskanych informacji wynika, że mężczyzna był widziany w lutym br. w rejonie szkół gimnazjalnych w Pyskowicach. 

Policja szuka pedofila 

Osoby, które rozpoznają podejrzanego, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Gliwicach: e-mail: kryminalny@gliwice.ka.policja.gov.pl, telefon całodobowy 32 33 69 255, telefon alarmowy 997, anonimowa skrzynka e-mail kliknij tu

pedofil
fot. KMP Gliwice

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: 

RadioZET.pl/DG