Zamknij

Zaginęła 16-letnia Nicola. Mogła wraz z chłopakiem wyjechać z kraju

Joanna Zaremba
28.08.2020 14:20
Nicola Sobota zaginęła
fot. Zaginieni Cała Polska/Facebook

Zaginęła 16-letnia Nicola Sobota z Gliwic – alarmuje grupa poszukiwawcza "Zaginieni Cała Polska". Nastolatka może przebywać w towarzystwie swojego chłopaka. O pomoc w poszukiwaniach prosi policja z Gliwic oraz rodzina zaginionej.

Zaginęła 16-letnia Nicola Sobota z Gliwic. Zaginięcie nastolatki nagłośniła m.in. grupa poszukiwawcza "Zaginieni Cała Polska". Nastolatka 25 sierpnia 2020 r. wyszła ze swojego domu i do tej pory nie wróciła. Ma wyłączony telefon, nie można także skontaktować się z nią za pomocą mediów społecznościowych. Tego dnia około godziny 19.48 widziana była w autobusie linii nr 6 w Gliwicach. Wraz z chłopakiem udała się w stronę Katowic.

"Dziewczyna może znajdować się na terenie Chorzowa, prosimy o rozglądanie się" - czytamy w komunikacie grupy. Nicola razem ze swoim chłopakiem mogą kierować się w stronę Niemiec lub już są na terenie tego kraju.

Zobacz także

Rysopis zaginionej

Zaginiona Nicola Sobota ma 16 lat, 165 centymetrów wzrostu i oczy koloru piwnego. Ma normalną budowę ciała, ciemne włosy sięgające ramion oraz znak charakterystyczny: przekłuty nos, ozdobiony kółkiem.

W momencie zaginięcia nastolatka miała na sobie czarną spódniczkę, czarną bluzkę na ramiączkach i szarą bluzę firmy 4F,  a także białe obuwie firmy NIKE lyb fioletowe, marki Reebok. Na nadgarstku nosi niebieską opaskę z napisem "Ruch Chorzów".

Zobacz także

Poniżej publikujemy zdjęcie zaginionej:

nicolasobota
fot.

fot. Zaginieni Cała Polska/Facebook

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem II policji w Gliwicach pod numerem 32 239 02 00 lub pod numerem alarmowym 112. Mogą się Państwo kontaktować również z nami poprzez wiadomość prywatną lub e-mail: zaginelazaginal@wp.pl

- czytamy w komunikacie.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET/Zaginieni Cała Polska