Zamknij

15-latek miał zabić swoją 17-letnią siostrę. Policja bada sprawę

02.11.2020 22:48
Głowaczowa
fot. Damian Klamka/East News

15-latek miał zabić swoją 17-letnią siostrę - informują lokalne media z Podkarpacia. Potem skontaktował się z policją i zadzwonił po pogotowie. Służby potwierdziły śmierć nastolatki, nie podały jednak jej szczegółów.

Do tego makabrycznego zdarzenia - o którym jako pierwszy nieoficjalnie informował lokalny portal debica24.eu - doszło ok. godz. 18 w miejscowości Głowaczowa w powiecie dębickim (woj. podkarpackie). 

Głowaczowa. 15-latek śmiertelnie pobił swoją siostrę. Policja wyjaśnia sprawę

15-latek miał śmiertelnie pobić swoją siostrę oraz zadać jej obrażenia przy pomocy noża. Po całym zdarzeniu zadzwonił na policję i powiedział, co się stało. Wezwał również pogotowie. 

"Ratownicy, którzy zjawili się na miejscu, rozpoczęli reanimację młodej kobiety. Niestety, nie udało się jej uratować" - czytamy w artykule na debica24.eu. Policja na ten moment nie podaje do wiadomości publicznej szczegółów zdarzenia.

Zobacz także

- Wyjaśniamy okoliczności śmierci 17-latki z Głowaczowa. Na miejscu pracuje policja i prokurator. Do wyjaśnienia sprawy został zatrzymany nastoletni brat ofiary - powiedział w rozmowie z polsatnews.pl Bartosz Wilk z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/debica24.eu/polsatnews.pl