Zamknij

Tragedia w szkole. 14-letni Patryk nagle zasłabł i zmarł. "Jesteśmy wstrząśnięci"

29.09.2022 09:24

Nie żyje Patryk, 14-letni uczeń Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gniewoszowie – podały lokalne media. Chłopiec zasłabł w szkole tuż po skończonych lekcjach. Mimo podjętej reanimacji lekarzom nie udało się go uratować.

Śmigłowiec LPR
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Jak podaje portal echodnia.eu, do tragedii w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gniewoszowie na Mazowszu doszło we wtorek 27 września. 14-letni Patryk po skończonych zajęciach nagle źle się poczuł i zasłabł. Nauczyciele wezwali na miejsce karetkę pogotowia. Przy szkole wylądował również śmigłowiec LPR. Ratownicy podjęli próbę reanimacji chłopca. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Gniewoszów. Tragedia w szkole. Nie żyje 14-letni Patryk

Okoliczności śmierci 14-latka bada policja i prokuratura. – We wtorek na miejscu byli policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej oraz technik kryminalistyki. [...] Zarządzona została sekcja zwłok. Jej wyniki pomogą odpowiedzieć na pytanie, co było przyczyną śmierci chłopca – powiedziała podkom. Ilona Tarczyńska z policji w Kozienicach.

Informacja o śmierci Patryka pojawiła się na profilu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gniewoszowie. "Jesteśmy bardzo poruszeni i wstrząśnięci tą tragedią, która spotkała rodzinę i całą naszą społeczność. Zapamiętamy Patryka jako uśmiechniętego, pogodnego chłopca. Łączymy się w bólu z rodziną, wyrażając najgłębsze wyrazy współczucia" – czytamy.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/echodnia.eu