Zamknij

Śmiertelny wypadek na torach. Pociąg potrącił 28-latka

10.01.2022 21:51
pociąg
fot. Tomasz Kawka/East News (zdj. ilustracyjne)

Do tragicznego wypadku doszło w Gołubiu Kaszubskim (woj. pomorskie). 28-letni mężczyzna wpadł pod pociąg. Nie udało się go uratować.

Młody mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez pociąg na ulicy Dworcowej w Gołubiu Kaszubskim. Wypadek wydarzył się w poniedziałek o 17:30 około 1 km za stacją o tej samej nazwie w kierunku Kościerzyny.

Gołubie. Pociąg potrącił 28-latka. Mężczyzna nie żyje

Pociąg relacji Gdynia-Kościerzyna potrącił na torach mężczyznę. Na miejsce wezwano ratowników. - Strażacy natychmiast podjęli reanimację, w chwilę później przekazując rannego załodze zespołu ratownictwa medycznego - przekazał dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach, cytowany przez portal kartuzy.naszemiasto.pl. Niestety reanimacja nie przyniosła rezultatu, a poszkodowany zmarł.

Jak poinformowała rzeczniczka prasowa kartuskiej policji st. post. Aldona Domaszk w rozmowie z portalem kartuzy.info, ofiarą jest 28-letni mężczyzna.

- Ktoś wpadł pod pociąg pomiędzy Gołubiem Kaszubskim a Kościerzyną. Z tego powodu pociąg 96989 relacji Kościerzyna - Gdynia Główna, planowo wyjeżdżający z Kościerzyny o 17:30, na odcinku Kościerzyna - Gołubie Kaszubskie zostanie zastąpiony przez komunikację zastępczą. Autobusy komunikacji zastępczej wyjadą z Kościerzyny około 18:15. Przepraszamy za utrudnienia - informowało SKM Trójmiasto.

Na miejscu trwały czynności z udziałem prokuratora.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/kartuzy.info/kartuzy.naszemiasto.pl

C