Zamknij

Tragiczne odkrycie na torfowisku. Znaleziono zwłoki mężczyzny, który zaginął 3 miesiące temu

Redakcja
05.04.2019 18:51
Tragiczne odkrycie na torfowisku. Znaleziono zwłoki mężczyzny, który zaginął 3 miesiące temu
fot. Marek BAZAK/East News

W czwartek w okolicach Górki Lubartowskiej (województwo lubelskie) znaleziono zwłoki mężczyzny, pochodzącego z Lubartowa. To poszukiwany przez rodzinę od 3 miesięcy 32-letni Krzysztof F.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

O znalezieniu ciała 32-latka poinformował między innymi Super Express.

Ciało znaleziono na torfowisku

Przez ostatnie 3 miesiące służby prowadziły szeroko zakrojoną akcję poszukiwawczą mężczyzny. Poszukiwania odbywały się z powietrza, w wodzie i na lądzie. Policjanci przeczesali kilkaset hektarów, wykorzystano także sonar do sprawdzenia rzeki Wieprz. 32-letniego mieszkańca Lubartowa poszukiwano również za pomocą śmigłowca i drona- podaje SE. W akcję zaangażowanych było prawie funkcjonariuszy - strażaków i policjantów.

Zobacz także

Niestety, w czwartek dokonano dramatycznego odkrycia. Zwłoki 33-latka znaleziona na terenie torfowiska,  niedaleko Górki Lubartowskiej.

Mężczyzna wyszedł na spacer i zaginął

Krzysztof F. zaginął w nocy z 29 na 30 grudnia 2018 roku. 32-latek po raz ostatni widziany był przez swoich teściów, kiedy przebywał w ich domu w Górce Lubartowskiej. W pewnym momencie postanowił wyjść na spacer. Kiedy wyszedł z domu rodziców swojej żony, zadzwonił do niej z prośbą by przyjechała po niego na most w Szczekarkowie.

Zobacz także

Był to ostatni kontakt mężczyzny z jego bliskimi. Od tamtego momentu, ślad po mężczyźnie się urwał.

Zobacz także

RadioZET/Super Express