Zamknij

Tajemnicza śmierć wędkarza. Jego ciało wyłowiono ze stawu

29.09.2019 12:20
Śmierć wędkarza
fot. Shutterstock

Gorzowscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci wędkarza, którego ciało wyłowiono w sobotę po południu z niedużego stawu przy ul. Błotnej w tym mieście. Przyczynę zgonu ma wyjaśnić sekcja zwłok – poinformował w niedzielę Mateusz Sławek z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W sobotę około godz. 18 policja otrzymała zgłoszenie, że na brzegu stawu rozstawione są wędki i znajdują się inne rzeczy, jednak w ich pobliżu od kilku godzin nikogo nie ma. Na miejsce został wysłany patrol. Funkcjonariusze w wodzie zauważyli ciało, które wyłowili strażacy.

Zobacz także

„Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia. Obecnie ustalamy tożsamość mężczyzny oraz okoliczności jego śmierci” – powiedział PAP Sławek.

Zobacz także

Dodał, że w sobotę strażacy wyłowili też zwłoki mężczyzny z rzeki Warty w rejonie miejscowości Studzionka w pow. sulęcińskim. Zauważył je wędkarz łowiący tam ryby z łódki. Wstępne oględziny wykazały, że mogły znajdować się w wodzie od dłuższego czasu. W tym przypadku również wszczęto postępowanie mające wyjaśnić okoliczności śmierci mężczyzny i ustalić jego tożsamość.

RadioZET.pl/PAP