Zamknij

Bestialski mord na szczeniaku. Odciął mu głowę i porzucił w krzakach [DRASTYCZNE FOTO]

Redakcja
18.11.2017 10:59
Pies
fot. Pixabay

Nieznany sprawca bestialsko zamordował szczeniaka. Odciął mu głowę, a ciało podrzucił w krzakach przy budynku gorzowskiej filharmonii. Sprawę nagłośnili obrońcy praw zwierząt, zajęła się nią już także policja.

O tej wstrząsającej sprawie pisze gorzowska "Gazeta Wyborcza", powołując się na wpis, który ukazał się na Facebookowym profilu tamtejszego oddziału stowarzyszenia OTOZ Animals, zajmującego się ochroną praw zwierząt:

9M7A9380_1

Szczeniak, prawdopodobnie 2- lub 3-miesięczny, został znaleziony kilka dni temu pod budynkiem Filharmonii Gorzowskiej - martwy i pozbawiony głowy.

"Ile ten malec wycierpiał. Dlaczego człowieku nie masz uczuć wyższych? Kim jesteś? Wierzymy jednak, że ktoś coś wie. Prosimy nie bądź obojętny na krzywdę zwierząt. Zło trzeba tępić ! Nagroda za wskazanie sprawcy!"- czytamy w poście. Zdjęcia można znaleźć na wspomnianym wyżej profilu, aczkolwiek są na tyle drastyczne, że zostały opatrzone stosownym ostrzeżeniem.

9M7A9380_1

Jak dowiedzieli się dziennikarze "GW", sprawę bada już policja. Trwa ustalanie okoliczności, oględziny, zabezpieczany jest również monitoring miejski.

Zobacz także

RadioZET.pl/gorzow.wyborcza.pl/Facebook/MP