Zamknij

Motocyklista z impetem uderzył w tył auta. Zginął na miejscu

15.09.2020 16:46
Wypadek
fot. Shutterstock (zdjęcie poglądowe)

30-letni motocyklista zmarł w wyniku obrażeń, których doznał po zderzeniu z mazdą. Do wypadku doszło we wtorek w Gorzowie Wielkopolskim. Prawdopodobnie kierujący autem wymusił pierwszeństwo przejazdu – poinformował Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp.

Zdarzenia miało miejsce południa na ul. Kobylogórskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że najprawdopodobniej kierowca mazdy, chcąc skręcić w jedną z bocznych ulic, wymusił pierwszeństwo na jadącym z naprzeciwka motocykliście. Ten z impetem uderzył w tylne drzwi pojazdu.

Zobacz także

- 30-letni motocyklista był reanimowany na miejscu wypadku. Następnie pogotowie przewiozło go do szpitala, z którego otrzymaliśmy informację o jego zgodnie – powiedział w rozmowie z Polską Agencją Prasową Jaroszewicz.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kroniki Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Policja przeprowadziła już oględziny miejsca wypadku, a postępowanie mające wyjaśnić jego dokładne okoliczności będzie prowadzone pod nadzorem prokuratury. Badanie stanu trzeźwości 31-letniego kierowcy mazdy nie wykazało, by był pod działaniem alkoholu.

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP