Zamknij

29-latka z Gostynia zostawiła list pożegnalny. „Wykluczono udział osób trzecich”

26.06.2019 11:34
29-latka z Gostynia zostawiła list pożegnalny. „Wykluczono udział osób trzecich”
fot. Kamil Krukiewicz/REPORTER/East News

29-letnia mieszkanka Gostynia (województwo wielkopolskie), której ciało znaleziono we wtorek w lesie, najprawdopodobniej popełniła samobójstwo – podała w środę policja. Śledczy wykluczyli udział w jej śmierci osób trzecich, znaleźli też list pożegnalny.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

O sprawie pisaliśmy wczoraj. Kobieta w siódmym miesiącu ciąży ostatni raz była widziana w poniedziałek w Lesznie. Po południu wyszła z gabinetu lekarskiego. Nie wróciła do domu, nie nawiązała też kontaktu z rodziną.

Zobacz także

Jak poinformowała w środę Monika Curyk z KPP w Gostyniu, zwłoki znaleźli we wtorek bliscy 29-latki.

„Zakończono poszukiwania 29-letniej zaginionej gostynianki. Zwłoki kobiety zostały znalezione w lesie na terenie powiatu gostyńskiego. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności jej śmierci. W poszukiwania zaangażowanych było około 40 funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu” – napisano we wtorkowym komunikacie policji.

Wykluczono udział osób trzecich

– Na miejscu do późnych godzin trwały prace policjantów pod nadzorem prokuratury. Obecny był również biegły z zakresu medycyny sądowej. Wykluczono udział osób trzecich – potwierdziła.

Zobacz także

Policja nie udziela szczegółowych informacji na temat okoliczności sprawy. Od poniedziałku w poszukiwania kobiety zaangażowanych było około 40 funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

 

 

RadioZET.pl/PAP