Zamknij

Brutalne morderstwo rowerzysty. Znaleziono zmasakrowane ciało

26.08.2019 20:32
Brutalne morderstwo rowerzysty. Znaleziono zmasakrowane ciało
fot. Damian KLAMKA/East News

O brutalnym morderstwie poinformowały lokalne portale – ziemiadebicka.pl i debica24.eu. Na terenie miejscowości Grabiny (województwo podkarpackie) znaleziono zmasakrowane ciało 66-letniego rowerzysty. Mężczyzna został zamordowany.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak podaje ziemiadebicka.pl, 66-latek z Dębicy wybrał się w niedzielę na przejażdżkę rowerową. Tragedia miała miejsce dokładnie na przysiółku Grabiny – Rędziny – informuje portal. Jak podkreślają lokalne media, rejon ten jest często uczęszczany przez rowerzystów. To cichy i mało zabudowany teren.

Zobacz także

Dziennikarze portalu mieli rozmawiać z mieszkańcami miejscowości, którzy są wstrząśnięci tym dramatycznym odkryciem. -Wczoraj na taką wycieczkę wybrał się starszy mężczyzna. Jego zmasakrowane zwłoki zostały znalezione w godzinach wieczornych – miał powiedzieć jeden z nich.

Zaatakował starszego rowerzystę cegłą, miażdżąc mu twarz

Jak z kolei przekazał portal debica24.eu., sprawca to 30-letni mężczyzna, mieszkaniec Kolbuszowej. Powód brutalnego ataku na starszego rowerzystę nie jest znany. Mężczyźni nie mieli ze sobą nic wspólnego.

Zobacz także

Według debica24.eu., napastnik zaatakował 66-latka cegłą, miażdżąc mężczyźnie twarz.

Zobacz także

Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie. Śledczy badają wszelkie okoliczności zdarzenia.  

RadioZET.pl/ziemiadebicka.pl/debica24.eu/