Zamknij

Pod Grudziądzem wyłowiono zwłoki mężczyzny bez głowy i rąk

Redakcja
07.03.2018 16:52
Pod Grudziądzem wyłowiono zwłoki mężczyzny bez głowy i rąk
fot. East News (zdj. ilustracyjne)

We wsi Sosnówka nieopodal Grudziądza Wisła wyrzuciła zwłoki mężczyzny bez głowy i rąk. Podejrzewa się, że może być to ciało zaginionego w 2016 r. Remigiusza Baczyńskiego, jednak śledczy biorą pod uwagę wszystkie scenariusze.

Zagłosuj

Uważasz, że zaostrzenie prawa karnego zmniejszyłoby w Polsce liczbę przestępstw?

Liczba głosów:

We wtorkowy poranek (6 marca) jeden z mieszkańców Sosnówki spacerując w pobliżu wału wiślanego na terenach zalewowych, natknął się na zwłoki bez głowy i rąk. Na miejsce wezwani zostali policjanci.

Ciało w stanie rozkładu

Ciało było w stanie zaawansowanego rozkładu. – Zwłoki prawdopodobnie zostały wyrzucone przez Wisłę. Możemy przypuszczać, że jest to korpus należący do mężczyzny, ale stan rozkładu był daleko posunięty, dlatego identyfikacja będzie możliwa dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok i badań DNA - mówi w rozmowie z Fakt24.pl Agnieszka Reniecka z Prokuratury Rejonowej w Grudziądzu.

Wiele znaków zapytania

Nieoficjalne doniesienia mówią, że podejrzenia skierowane zostały w stronę sprawy zaginięcia Remigiusza Baczyńskiego, który w grudniu 2016 r. zaginął w trakcie imprezy firmowej w bydgoskim klubie Lizard. Wcześniej – zdaniem świadków – doszło do sprzeczki zaginionego z innymi mężczyznami.

Materiał o zaginięciu Remigiusza w TVP:

RadioZET.pl/strz