Zamknij

Zaginął 37-letni Grzegorz. Od początku lipca nie ma z nim kontaktu

21.08.2020 13:00
Grzegorz Błażejewski
fot. KMP Sosnowiec

Sosnowiecka policja poszukuje 37-letniego Grzegorza Błażejewskiego. Mężczyzna przed kilkoma miesiącami wyjechał do pracy do Niemiec, ale od początku lipca przestał się kontaktować z rodziną przez telefon oraz komunikatory internetowe. 

Jak ustaliła policja, Grzegorz Błażejewski kilka miesięcy temu wyjechał na teren Niemiec w celach zarobkowych. Nie podał miejsca pobytu, ale kontaktował się z żoną i dziećmi telefonicznie z niemieckiego numeru telefonu oraz przez komunikatory internetowe.

Od 5 lipca roku nie ma z nim żadnego kontaktu, telefon jest nieaktywny, podobnie jak konta na portalach społecznościowych

- podaje Komenda Miejska Policji w Sosnowcu. Przeprowadzone w sprawie czynności wykazały, że wymieniony już po dacie hipotetycznego zaginięcia mógł przebywać na terenie Katowic. W chwili obecnej jednak nie ma z nim żadnego kontaktu, tym samym niemożliwym jest potwierdzenie tego faktu.

Sosnowiecka KMP opublikowała jego zdjęcie oraz rysopis, wedle którego poszukiwany z wyglądu ma ok. 40 lat, 186 cm wzrostu, włosy ciemny blond, krótkie, oczy zielone, uszy przylegające i małe.

Grzegorz Błażejewski
fot. KMP Sosnowiec

Jest szczupłej budowy ciała i nie ma jednego zęba - górnej jedynki. Nie ma natomiast dokładnych informacji na temat tego, jak był ubrany w momencie, gdy widziano go ostatni raz. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

"Wszystkie osoby posiadające w tej sprawie jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z Zespołem Poszukiwań WK KMP w Sosnowcu pod nr 47 8521 307 lub 47 8521 315, Oficerem Dyżurnym KMP w Sosnowcu pod nr 47 8521 200 lub 47 8521 255 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji" - informuje policja.

RadioZET.pl/KMP Sosnowiec