Zamknij

Nie żyje Grzegorz Stelmaszewski, aktor znany ze "Służb specjalnych"

Redakcja
23.05.2017 16:05
Grzegorz Stelmaszewski nie żyje
fot. ons.pl

Zmarł Grzegorz Stelmaszewski - aktor, którego znamy m.in. z filmów "Ciacho" i "Służby specjalne" Patryka Vegi. Miał 54 lata. W nocy z 22/23 maja jego ciało zostało znalezione przez policję jego mieszkaniu.

Grzegorz Stelmaszewski nie żyje. Informacje o śmierci aktora potwierdził jego przyjaciel - Ivo Vuco. Ciało mężczyzny w jego mieszkaniu w nocy z 22. na 23. maja znalazła policja. Przyczyny śmierci w tej chwili nie są jeszcze znane. Stelmaszewski miał 54 lata. Kilka miesięcy temu w wyniku choroby zmarła jego żona.

W czerwcu ukazać się ma autobiografia aktora, zatytułowana "Złodzirej", której współautorem był Vuco. Przyjaciel zmarłego aktora w rozmowie z serwisem Fakt24.pl przyznał, że Stelmaszewski bardzo czekał na tę premierę. "Jestem wstrząśnięty jego śmiercią" - powiedział.

Grzegorz Stelmaszewski zadebiutował w 2002 roku rolą w filmie "Edi". Grywał głównie małe role i epizody. Wystąpił m.in. w komedii "Job", Córkach dancingu", "Last Minute", filmie "Sztuczki" czy "Lekcje pana Kuki". Najbardziej zapamiętamy go jednak z filmów Patryka Vegi: "Ciacho" oraz "Służby specjalne".

RadioZET.pl/Fakt/SA