Zaginęła 16-letnia Elwira. Policja i rodzina proszą o pomoc

10.09.2019 13:33
16-latka z Hajnówki poszukiwana
fot. KPP Hajnówka

Policjanci z Hajnówki (woj. podlaskie) poszukują zaginionej Elwiry Gacuty. 16-latka ostatni raz widziana była niemal przed miesiącem. Śledczy publikują także jej wizerunek. 

Elwira Gacuta ostatni raz widziana była 17 sierpnia bieżącego roku ok. godz. 8 rano. Dziewczyna dotąd nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Według podanego na stronie policji rysopisu 16-latka ma 158 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy średniej długości koloru blond (choć na zdjęciu przypominają kolor rudy) z zielonymi końcówkami, oczy koloru zielonego oraz piegi na twarzy.

Zaginęła 16-letnia Elwira
fot. KPP Hajnówka

W momencie zaginięcia Elwira ubrana była w spodnie koloru czarnego, bluzę koloru czarnego z białymi napisami, buty sportowe koloru czarnego ze znakiem firmowym NIKE koloru białego.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Hajnówce pod numerem telefonu /85/ 831 04 00 lub z numerem alarmowym 112, bądź z najbliższą jednostką Policji.

RadioZET.pl/KPP Hajnówka