Jutro otwarcie nowej IKEI w Polsce!

Redakcja
22.08.2017 12:46
Jutro otwarcie nowej IKEI w Polsce!
fot. Pixabay

IKEA Lublin już 23 sierpnia! Od godziny 10 w środę klienci będą mogli zrobić zakupy w nowej IKEI. Otwarciu towarzyszyć będzie mnóstwo atrakcji.

IKEA Lublin będzie drugim pod względem wielkości marketem szwedzkiej sieciówki w Polsce. Na środę, 23 sierpnia, zaplanowano mnóstwo atrakcji. Klienci będą mogli wziąć udział w warsztatach upcyklingu, czyli wykorzystania odpadów do stworzenia wartościowych przedmiotów i mebli, np. stołów z palet. Odbędą się także lekcje z malowania po naczyniach.Nie zabraknie także rozrywek dla najmłodszych. Dzieci będą miały okazję wykonać sobie samodzielnie kostiumy i przebrać się za wikingów. Towarzyszyć będą im w postaci znane z bajek, m.in. dzieci z Bullerbyn i Pipi Langstrumpf. Klienci będą mieli okazję wziąć udział także w lekcji języka szwedzkiego. Zaplanowano także grę miejską.

– Sklep IKEA Lublin jest dla nas bardzo ważny. Cieszę się, że stworzymy tutaj wyjątkowe, przyjazne miejsce spotkań dla wszystkich mieszkańców miasta i okolic. Chcemy być dobrym sąsiadem - tworzyć jak najlepsze warunki codziennego życia, pomagać kreować funkcjonalne i piękne domowe przestrzenie oraz inspirować do bardziej zrównoważonego życia w domu. Nasza wizja to coś więcej niż dostarczanie mebli i akcesoriów, dlatego podejmujemy wiele różnorodnych aktywności i projektów, które wywierają pozytywny wpływ na środowisko i ludzi. Również w Lublinie będziemy prowadzić inicjatywy promujące proekologiczne i odpowiedzialne społecznie postawy – powiedziała jakiś czas temu prezes IKEA w Polsce Anna Pawlak-Kuliga w oficjalnym komunikacie dla mediów.

Otwarcie innych sklepów centrum handlowego SKENDE Shopping odbędzie się w listopadzie. Na razie klienci będą musieli zadowolić się samą IKEĄ. Przypomnijmy, że nowa IKEA w Lublinie znajduje się przy ulicy Nasutowskiej.

RadioZET.pl/SI/