Zamknij

Zmarł Igor Wyszyński-Karłoski. MEiN i Młodzieżowa Rada Lublina żegnają działacza

03.05.2021 15:10
Igor Wyszyński-Karłoski
fot. Facebook.com/Młodzieżowa Rada Miasta Lublin

Igor Wyszyński-Karłoski nie żyje. Wieloletniego radnego Młodzieżowej Rady Miasta w Lublinie pożegnali koledzy z rady oraz Ministerstwo Edukacji.

Igor Wyszyński-Karłoski był wiceprzewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta Lublin. Studiował na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Lubelski radny pełnił funkcję marszałka Parlamentu Dzieci i Młodzieży Województwa Lubelskiego. Był również członkiem Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem i posłem na Sejm Dzieci i Młodzieży.

Informację o śmierci Igora Wyszyńskiego-Karłoskiego przekazała Młodzieżowa Rada Miasta Lublin oraz MEiN.

Igor Wyszyński-Karłoski nie żyje. Kondolencje od Młodzieżowej Rady Miasta w Lublinie i Ministerstwa Edukacji

"Był zaangażowanym społecznikiem, aktywnym działaczem i współpracownikiem. Łączymy się z Rodziną i Bliskimi w bólu, prosząc jednocześnie o uszanowanie prywatności Rodziny w tym trudnym czasie" – czytamy we wpisie opublikowanym na profilu Młodzieżowej Rady Miasta.

Igor Wyszyński-Karłoski był także członkiem IV kadencji Rady Dzieci i Młodzieży przy MEiN. Ministerstwo Edukacji pożegnało działacza za pośrednictwem Twittera.

"Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Igora Wyszyńskiego-Karłoskiego, członka IV kadencji Rady Dzieci i Młodzieży przy MEiN. Minister @czarnekP przekazuje Rodzinie i Bliskim Igora wyrazy najgłębszego współczucia" - napisano na profilu resortu edukacji.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/Facebook/Twitter