Zamknij

Igor ze Słupcy nie żyje. Ciało poszukiwanego 24-latka wyłowiono z kanału

08.09.2021 11:47
Igor ze Słupcy
fot. Materiały prasowe

Igor ze Słupcy nie żyje. 24-latek zaginął 3 września w okolicach jeziora w Gosławicach koło Konina. – Mężczyzna utonął. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności jego śmierci – przekazał w rozmowie z portalem RadioZET.pl oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

Igor ze Słupcy zaginął w piątek 3 września. 24-latek był ostatni raz widziany w okolicy jeziora w Gosławicach. Od tego czasu nie wrócił do domu ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi. W poszukiwania zaangażowane były służby, rodzina i znajomi 24-latka.

Igor ze Słupcy nie żyje. Ciało poszukiwanego 24-latka wyłowiono z kanału

Policja w Koninie potwierdziła w środę, że mężczyzna utonął. Jego ciało znaleziono w wodzie, w kanale chłodniczym elektrowni Pątnów przy jeziorze Gosławskim.

– Wyjaśniamy obecnie, czy 24-latek sam utonął, czy do jego śmierci przyczynił się ktoś inny – przekazał w rozmowie z portalem RadioZET.pl oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Koninie. Ciało zostało już przekazane do sekcji zwłok. Policja wyjaśnia okoliczności śmierci mężczyzny pod nadzorem prokuratora.

RadioZET.pl