Zamknij

Tragiczne odkrycie na stacji benzynowej. Znaleziono zwłoki

13.08.2020 18:08
Zdjęcie ilustracyjne
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Zwłoki znalezione na byłej stacji benzynowej w Iławie - podają lokalne media. Do tragicznego odkrycia doszło w środę. Ciało znalazł najprawdopodobniej znajomy zmarłego.

Zwłoki zostały znalezione w środę 12 sierpnia, na byłej stacji benzynowej LPG przy ulicy Sienkiewicza w Iławie – podaje "Gazeta Iławska". Ciało należy do 43-letniego mężczyzny. Po tragicznym odkryciu na miejscu pojawiła się policja oraz prokurator.

Zobacz także

Według "Gazety Iławskiej", zwłoki 43-latka znalazł przechodzień, prawdopodobnie znajomy zmarłego. Mężczyzna w środę w godzinach popołudniowych przechodził obok byłej stacji paliw, znajdującej się przy wyjeździe z miasta w stronę miejscowości Susz i Kisielice.

Iława. Zwłoki na stacji benzynowej

Przechodzień natychmiast zawiadomił personel pobliskiej stacji benzynowej. Pracownicy wezwali policję, przyjechał także prokurator. Na miejsce tragicznego odkrycie przybyła również rodzina zmarłego 43-latka. Biscy potwierdzili jego tożsamość.

Zobacz także

Aktualnie badamy wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Nasi policjanci pracują na miejscu pod nadzorem prokuratora. Ciało zmarłego zostanie poddane sekcji zwłok, której wyniki być może odpowiedzą na pytanie, co było przyczyną śmierci 43-letniego mieszkańca powiatu iławskiego

- mówiła w rozmowie z dziennikarzami "Gazety Iławskiej" rzeczniczka prasowa policji w Iławie, Joanna Kwiatkowska.

Zobacz także

Według ustaleń gazety 43-latek był osoba bezdomną.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/Gazeta Iławska