Ilona Januszewska nie pracuje w „Wiadomościach”. Powodem odważne zdjęcia? [FOTO]

Redakcja
16.06.2018 16:14
Ilona Januszewska nie pracuje w „Wiadomościach”. Powodem odważne zdjęcia? [FOTO]
fot. YouTube screen

Ilona Januszewska została odsunięta z zespołu redakcyjnego „Wiadomości” TVP  -podał branżowy serwis ''Press'' powołując się na informację portalu Wirtualna Polska. Dziennikarka zadebiutowała na antenie Telewizji Polskiej 4 czerwca br. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Ilona Januszewska zadebiutowała w "Wiadomościach" w poniedziałek, 4 czerwca. Pierwszy materiał nowej reporterki dotyczył kanału stacji TVP poświęconego dzieciom, czyli TVP ABC i wynikom jego oglądalność. 

Poprzednio dziennikarka była związana była z Telewizją Republika. Ilona Januszewska była tam prezenterką pogody. Jako ekspertka w tej sprawie pojawiała się także w porannym programie "Polska na Dzień Dobry".

Ilona Januszewska nie pracuje w „Wiadomościach”

W piątek portal Wirtualna Polska podał, że nowa reporterka ''Wiadomości'' TVP została odsunięta z zespołu redakcyjnego. Ilona Januszewska słynie z dodawania swoich odważnych zdjęć na Instagramie. To miało zadecydować o zakończeniu współpracy z byłą dziennikarką Telewizji Republika. 

Ilona Januszewska tuż po rozpoczęciu pracy w TVP zaliczyła wpadkę. W internecie krąży filmik, jak podczas rozmowy z amerykańskimi żołnierzami próbowała zadać im pytanie po angielsku. Niestety wydaje się, że zjadł ją stres, ponieważ zaliczyła wpadkę językową.

RadioZET.pl/Press/DG