Zamknij

Tragedia podczas awantury rodzinnej. 18-letni bliźniacy z zarzutem zabójstwa starszego brata

PAP
28.12.2021 22:05

Dwóch 18-letnich bliźniaków z Iłży k. Radomia jest podejrzanych o zabójstwo o trzy lata starszego brata. Mężczyźni trafili do tymczasowego aresztu. Śledczy czekają na wyniki sekcji zwłok ofiary – poinformowała PAP we wtorek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Radomiu Agnieszka Borkowska.

policja i karetka
fot. Adam STASKIEWICZ/East News (zdj. ilustracyjne)

Tragedia wydarzyła się w czwartek. W trakcie rodzinnej awantury doszło do szarpaniny między trzema braćmi – przekazała rzeczniczka.

W pewnym momencie 21-latek przestał oddychać. Pomimo reanimacji przeprowadzonej przez wezwane na miejsce służby medyczne stwierdzono jego zgon - poinformowała  Agnieszka Borkowska.

Tragiczny finał kłótni rodzinnej. Bliźniacy z zarzutem zabójstwa brata

18-letni bliźniacy zostali zatrzymani. Usłyszeli zarzuty zabójstwa starszego barta. Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec nich tymczasowy areszt na trzy miesiące. Śledczy starają się teraz ustalić przyczyny i przebieg całego zdarzenia.

Na razie wiadomo, że do zabójstwa nie doszło z użyciem jakiegoś narzędzia np. noża. Przyczyna śmierci 21-latka znana będzie po wykonaniu sekcji zwłok. Prokuratura ma podać jej wyniki w środę.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Ilona Pecka