Niezwykły dar 9-latka. Potrafi dotykiem rozświetlić żarówki [WIDEO]

Redakcja
18.04.2018 11:06
Abu Thahir
fot. YouTube screen

Dziewięcioletni chłopiec z Indii stał się gwiazdą internetu, gdy w sieci opublikowano niezwykłe nagranie. Abu Thahir może zapalić żarówkę elektryczną przez jej dotknięcie.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Zagłosuj

Interesujesz się zjawiskami paranormalnymi?

Liczba głosów:

Dziewięciolatek o imieniu Abu Tahir pochodzi z południowego stanu Kerala w Indiach. Ojciec chłopca jest z zawodu elektrykiem. Pewnego dnia mężczyzna przyniósł do domu żarówkę LED i odkrył, że jego syn ma paranormalne zdolności zapalania żarówki po zetknięciu z gołą skórą — niezależnie, do jakiej części ciała dotyka się żarówką.

Dziewięciolatek dotykiem rozświetla żarówki

Rodzina chłopca postanowiła nagrać niezwykłe zjawisko na krótkim filmiku i wrzucić go do internetu. Historia dziewięciolatka zainteresowała media na całym świecie. W rodzinnym domu Abu Tahira zaczęli pojawiać się dziennikarze, którzy chcieli przeprowadzić wywiad z niezwykłym dzieckiem.

Zobacz także

Rzadko spotykany dar „zapalania żarówek” odkryto również w przeszłości u kilku osób. Naukowcy nie znaleźli dotąd medycznego ani naukowego wyjaśnienia zjawiska. Część badaczy twierdzi, że chodzi o wysoką zawartość soli na skórze chłopca wynikającą z obfitej potliwości. 

RadioZET.pl/Daily Mail/DG