Zamknij

Interaktywne okno SmartWindow. Rewolucyjny wynalazek polskiej firmy

Redakcja
26.06.2017 19:32
Interaktywne okno SmartWindow. Rewolucyjny wynalazek polskiej firmy
fot. Youtube/Drutex

Największy producent okien w Europie, polska firma Drutex przedstawiła swój innowacyjny projekt o nazwie SmartWindow. To połączenie okna i tabletu, na którym można wyświetlać zdjęcia, filmy i aplikacje połączone z internetem.

Wynalazek polskiego producenta wygląda niczym wyjęty z filmów science fiction. Na filmie reklamującym SmartWindow widać funkcje, jakie może spełniać. – Nad inteligentnym systemem pracowaliśmy intensywnie od wielu miesięcy. Nasi inżynierowie, dział B+R i technolodzy opracowali technologię, o której jeszcze niedawno mogliśmy tylko pomarzyć. Zależało nam na stworzeniu produktu, który odpowiadałby potrzebom współczesnego Klienta, który w coraz większym stopniu korzysta z nowoczesnych narzędzi internetowych, jest mobilny i poszukuje rozwiązań prostych i wysoce funkcjonalnych. Nasze nowe okno oferuje szereg możliwości dla domu, pracy, biura – mówi Leszek Gierszewski, prezes firmy.

Interaktywne okno w pozoru nie wyróżnia się niczym od innych okien, jednak jeśli chcemy, może pełnić tę samą funkcję co tablet. – Nasze najnowsze rozwiązanie wpisuje się w światowe trendy, ale poszerza również ofertę inteligentnych rozwiązań dotychczas oferowanych klientom. A to dopiero początek tego, co przygotowaliśmy dla naszych Klientów. Kolejne innowacyjne systemy zaprezentujemy już wkrótce – zapowiada Gierszewski.

Tak prezentuje się SmartWindow:

RadioZET.pl/nowyoutsourcing.pl/strz