Zaginęła 55-letnia nauczycielka. Wyszła prowadzić lekcje, nie dotarła do szkoły

29.05.2019 17:57
Zaginęła 55-letnia nauczycielka. Wyszła prowadzić lekcje, nie dotarła do szkoły
fot. Policja we Wrocławiu

Zaginęła 55-letnia Iwona Trojanowska z Wrocławia. Kobieta ostatni raz widziana była około godziny 6.00 w dniu 27 maja 2019 roku, gdy wyszła z domu do pracy. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Iwona Trojanowska jest nauczycielką w szkole podstawowej nr 1 im. Marii Dąbrowskiej we Wrocławiu. 55-latka mieszkała w rejonie obiektu Sky Tower. 

Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy z Komisariatu Policji Wrocław - Krzyki wynika, że kobieta ostatni raz widziana była 27 maja 2019 roku, w rejonie swojego miejsca zatrudnienia. Do chwili obecnej nie jest znane jej aktualne miejsce pobytu, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Jak informuje ''Gazeta Wrocławska'', Iwona Trojanowska miała wrócić w poniedziałek do pracy po pobycie na zwolnieniu lekarskim. Gdy nie pojawiała się w szkole, nauczyciele podejrzewali, że wciąż jest chora. 

Zaginiona Iwona Trojanowska ma 55 lat, około 160 cm wzrostu, krótkie blond włosy. W poniedziałek była ubrana w lekki, letni strój.

Zobacz także

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Wrocław - Krzyki pod nr tel. 71 782 46 00 lub 01,02,03, albo najbliższą jednostką policji tel. 112, 997.

RadioZET.pl/Policja/Gazeta Wrocławska