Jacek Kurski skrytykował TVP. Szykują się duże zmiany!

Redakcja
18.10.2017 12:04
Jacek Kurski skrytykował TVP. Szykują się duże zmiany!
fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

 – To, co mamy w Info i Wiadomościach, jest słabe i odbiega jakością od konkurencji. Podjęliśmy więc decyzję o budowie nowego studia na 100. rocznicę odzyskania niepodległości. W TAI, w centrum Warszawy – powiedział w rozmowie z "Gazetą Polską". Dodaje, że w TVP konieczne są ''inwestycje w oprawę i wizualizację ''. 

Zagłosuj

Czy oglądasz TVP?

Liczba głosów:

Prezes Telewizji Polskiej w rozmowie z Jackiem Nizinkiewiczem wskazał, które elementy w TVP trzeba by zmienić. – Potrzeba zwiększenia i polepszenia oferty tych gatunków, które zadecydują o przyszłości telewizji. Chodzi o wszystkie widowiska live. One są przyszłością - mówi.

Kurski w mocnych słowach ocenił też stan ośrodków regionalnych TVP. – Te ośrodki są w stanie wegetatywnym. Przy większych pieniądzach będą pierwszym beneficjentem – tłumaczy Kurski, dodając, że już poprosił o plany inwestycyjne na 150 mln zł.

Zobacz także

Szef TVP wypowiedział się również na temat kondycji finansowej spółki. – Na razie mamy prowizoryczne finansowanie z pożyczki 800 mln i jest próba uzupełnienia pieniędzy, która już dawno powinna być podjęta – powiedział.

RadioZET.pl/Gazeta Polska/DG