Zamknij

Zaginęła Jagna Gajewska. 36-latka spod Tczewa wyszła z domu wczesnym rankiem

18.10.2020 15:58

Jagna Gajewska, 36-latka z okolic Tczewa (woj. pomorskie) zaginęła. Tamtejsi policjanci poszukują kobiety, która w niedzielę wczesnym rankiem wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Jagna
fot. KMP Tczew

Jagna Gajewska, mieszkanka wsi Rokitki w powiecie tczewskim (woj. pomorskie), w niedzielę ok. godz. 6.30 wyszła z domu w miejscowości i do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. 

Jagna Gajewska zaginęła. Policja publikuje zdjęcie i rysopis

Poszukują jej funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji z Tczewa. Policja opublikowała również zdjęcie zaginionej oraz jej rysopis.

Jagna Gajewska
fot. tczew.policja.gov.pl

Zaginiona 36-latka jest szczupłej budowy ciała, ma 163 cm wzrostu, oczy koloru niebieskiego. W chwili zaginięcia mieszkanka Rokitek ubrana była w dwuczęściową piżamę koloru szarego oraz miała założoną chustę na głowie.

"Wszystkie osoby, które widziały zaginioną kobietę lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Tczewie pod nr tel. 47 74 28 222, email: komenda.tczew@gd.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112" - czytamy na stronie tczewskiej policji. 

AKTUALIZACJA:

Jak informuje TVN24, Jagna Gajewska została znaleziona martwa kilkaset metrów obok swojego domu w Rokitkach. Jak ustalił reporter stacji, obok jej ciała leżał nóż, co potwierdziła prokuratura.

Nie wiadomo jednak czy narzędzie miało jakikolwiek związek ze śmiercią kobiety. Śledczy wyjaśniają teraz przyczyny oraz dokładne okoliczności zgonu kobiety. 

RadioZET/tczew.policja.gov.pl