Tak pracuje Mateusz Morawiecki. Współpracownik zdradza kulisy!

Redakcja
16.12.2017 12:52
Tak pracuje Mateusz Morawiecki. Współpracownik zdradza kulisy!
fot. PAP

Jam wygląda praca najważniejszych polityków w kraju? Ten temat ciekawi każdego obywatela. „Super Express” zdradził kulisy pracy nowego premiera w oparciu o relacje jego współpracowników z ministerstwa finansów. Okazuje się, że szef rządu to prawdziwy tytan pracy! 

Zagłosuj

Czy Mateusz Morawiecki sprawdzi się w roli premiera?

Liczba głosów:

- W ministerstwie premier komunikował się najczęściej drogą e-mailową. Nie było tak, że ktoś do niego napisał e-maila, a premier nie odpisywał. To może zaskakujące, ale zawsze był dostępny. W pracy pojawiał się bardzo różnie, ze względu na mnogość zadań do wykonania. Także przez to, że pracował zarówno w Ministerstwie Rozwoju. jak i w naszym gmachu przy ul. Świętokrzyskiej - mówi anonimowo w rozmowie z „SE” bliski współpracownik Morawieckiego.

- Potrafił przyjechać po południu i pracować do późnego wieczora. Ostatnie e-maile urzędnicy dostawali od niego o pierwszej w nocy, a pierwsze nad ranem - dodaje.

Zobacz także

Premier w korespondencji mailowej i SMS-owej chętnie używa emotikonów. Jednak nie zawsze są to uśmiechnięte minki. - Bywa, że prześle też złość - zdradza informator ,,SE''.

- Konkretny, wymagający i mający nieprawdopodobną pamięć szef. Nie można liczyć u niego, że jak się jakiegoś zadania nie zrobiło, to on tego nie zauważy - podsumowuje. 

RadioZET.pl/Super Express/DG