Zamknij

Ratownik Jakub Bilski poszukiwany przez policję. W domu zostawił dokumenty i telefon

25.01.2022 21:08
Ratownik Jakub Bilski poszukiwany przez policję. W domu zostawił dokumenty i telefon
fot. Zaginieni - cała Polska

Policja w Gdańsku poszukuje 38-letniego Jakuba Bilskiego. Zaginiony mężczyzna jest ratownikiem medycznym.

Jakub Bilski był ostatni raz widziany 21 stycznia w okolicy Złotej Karczmy i na Morenie (dzielnica Piecki-Migowo) w Gdańsku. Od tego czasu nie kontaktował się z rodziną i bliskimi. Rodzina zgłosiła zaginięcie 23 stycznia policjantom z komisariatu przy ul. Kartuskiej.

38-latek zostawił telefon i dokumenty w domu. W dniu zaginięcia był ubrany w niebieskie dżinsowe spodnie i czarną kurtkę. Policja opublikowała również zdjęcie i rysopis poszukiwanego mężczyzny.

Zaginął ratownik z Gdańska. Jakub Bilski jest poszukiwany

Jakub Bilski ma około 175 centymetrów wzrostu, krótkie i ciemne włosy oraz niebieskie oczy. Jest szczupły, ma lekko zaokrąglony brzuch. Znakiem szczególnym 38-latka są blizny po ospie na twarzy.

Informację o zaginięciu mężczyzny na Facebooku umieścili też ratownicy medyczni z grupy "Ratownictwo Medyczne - łączy nas wspólna pasja". “UWAGA! zaginął świetny ratownik medyczny i fantastyczny człowiek” - napisali. W poście załączyli zdjęcia zaginionego 38-latka.

Wszystkie osoby, które mają informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z policjantami pod nr. tel. 47 741 68 22 lub 112. Informacje można przesłać na adres poczty elektronicznej komendant.kp8@gd.policja.gov.pl.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Policja/Facebook/"Dziennik Bałtycki"/Zaginieni - cała Polska

C