Zamknij

23-letni Jakub nie żyje. Zaginął w noc sylwestrową

03.01.2021 20:06
Jakub Pietruś
fot. mazowiecka.policja.gov.pl

23-letni Jakub P. z Konopek nie żyje. Policja odnalazła ciało zaginionego w sylwestrową noc młodego mężczyzny. W poszukiwaniach brało udział kilkaset osób.

23-letni Jakub P. z miejscowości Konopki na Mazowszu zaginął w sylwestrową noc. Młody mężczyzna ostatni raz widziany był 1 stycznia o godzinie 4 w Stupsku. 23-latek ostatecznie nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. 

Jakub P. z Konopek nie żyje. 23-latek zaginął w sylwestra

Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu 23-latka policjanci podjęli akcję poszukiwawczą, w której czynnie uczestniczyli funkcjonariusze z Mławy, Warszawy, Płocka, Olsztyna i Radomia. Pomagali im strażacy z Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, a przede wszystkim lokalna społeczność. 

W poszukiwaniach Jakuba przez trzy dni codziennie brało udział kilkaset osób. Przeczesywano miejsce, gdzie ostatnio przebywał młody mężczyzna. Rozległy trudno dostępny teren sprawdzony został przy wykorzystaniu śmigłowca, dronów i psów służbowych.

Zobacz także

Ciało 23-letniego Jakuba P. w trakcie prowadzonych kolejny dzień poszukiwań odnaleziono w niedzielę 3 stycznia. Zwłoki znajdowały się na podmokłym terenie około 1 km od miejsca, z którego 23-latek wyszedł w sylwestrową noc. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia szczegółowe okoliczności zgonu Jakuba. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie czasu i przyczyny śmierci. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl