Zamknij

Korwin-Mikke skomentował sprawę śmierci Magdaleny Żuk

Redakcja
18.05.2017 09:23
Korwin-Mikke skomentował sprawę śmierci Magdaleny Żuk
fot. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta

O sprawie zagadkowej śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie wypowiadało się już wielu ekspertów i mimo, że opinia o toczącym się śledztwie wie niewiele, Janusz Korwin-Mikke twierdzi, że sprawa jest już „z grubsza wyjaśniona”.

Eurodeputowany w swoim stylu skomentował delikatną sprawę śmierci młodej Polki. - Jeśli kobieta wie, że na polanie obozuje kilkunastu podpitych facetów, to tak, nie powinna się tamtędy przechadzać w krótkiej spódniczce - komentował Korwin-Mikke nawiązując do samotnego wyjazdu Małgorzaty Żuk do Egiptu.

95 proc. samotnych kobiet jeździ do Egiptu "po to"

Korwin-Mikke podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat turystyki zagranicznej swoich rodaczek. - Kraje arabskie są bardzo różne, ale Egipt jest wśród Polek bardzo rozreklamowany jako kraj, gdzie mężczyźni są dobrymi, troskliwymi, a mało wymagającymi kochankami. Więc jeśli samotna kobieta tam jedzie, to w 95 proc. po TO - tłumaczył 74-letni polityk.

Poruszony został również temat rzekomych stron internetowych, na których Egipcjanie mają organizować wyjazdy samotnych Europejek do krajów arabskich. Zdaniem Korwina-Mikke, taki proceder rzeczywiście ma miejsce, jednak „to nie ma nic wspólnego z przestępstwem”.

RadioZET.pl/Wprost/strz