Zamknij

Tragedia na trasie. Zginęła młoda kobieta, są ranni

25.07.2019 10:08
Tragedia na trasie. Zginęła młoda kobieta, są ranni
fot. Adam STASKIEWICZ/East News

Do tragedii doszło w czwartek, około godziny 7.00. Na drodze powiatowej w województwie wielkopolskim, prowadzącej z Jarocina do Żerkowa, samochód osobowy wypadł z trasy.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak podała policja, w wypadku poważnie ucierpiały dwie osoby. Rannym udzielono natychmiastowej pomocy medycznej, jednak trzeciej osoby nie udało się uratować.

Zginęła młoda kobieta

Jak na początku informowała straż pożarna, w zdarzeniu miały uczestniczyć dwa samochody, którymi łącznie miało podróżować sześć osób.

Zobacz także

Później strażacy zaktualizowali informację, przekazując, że „w wypadku udział brał jeden pojazd osobowy, który wypadł z trasy”. „Jedna osoba zginęła, a dwie są ranne” – oznajmił w rozmowie z Telewizją WTK oficer dyżurny wielkopolskiej straży pożarnej.

Zobacz także

Według dalszych ustaleń WTK samochód wypadł z trasy na zakręcie. Prawdopodobnie auto jechało za szybko. W tragicznym wypadku zginęła młoda kobieta 32-letnia obywatelka Bułgarii. Do szpitala przewieziono dwóch rannych mężczyzn: 58-letniego Bułgara i 20-letniego Polaka.

Zobacz także

Droga na odcinku Jarocin-Żerków jest zablokowana. Policja bada sprawę i wyjaśnia okoliczności, w jakich doszło do dramatu.

RadioZET.pl/Telewizja WTK/epoznan.pl/Super Express