Wideo z Kaczyńskim hitem sieci. Prezes PiS miał problem z rozplątaniem słuchawek

01.09.2019 19:48
Jarosław Kaczyński
fot. Twitter screen

Jarosław Kaczyński wziął udział w niedzielnych uroczystościach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Hitem sieci stało się krótkie nagranie, na którym prezes PiS próbuje rozplątać słuchawki z zestawu do tłumaczenia przemówień. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W niedzielę po godzinie 12 w Warszawie na placu Piłsudskiego rozpoczęły się uroczystości w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej. W obchodach wzięło udział 40 delegacji zagranicznych, w tym prezydenci, premierzy, przewodniczący parlamentów, ministrowie spraw zagranicznych, ministrowie obrony narodowej, a także specjalni wysłannicy rodzin królewskich z Europy.

Wśród gości nie zabrakło również... prezesa PiS, który wydarzenia na placu Piłsudskiego śledził w towarzystwie Julii Przyłębskiej. Obecność prezes Trubunału Konstytucyjnego okazała się dla Jarosława Kaczyńskiego dużym wsparciem. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać, jak Kaczyński ma duże trudności z rozplątaniem zestawu do tłumaczenia przemówień zagranicznych polityków. 

Krótkie wideo zyskało ogromną popularność wśród internautów. Jeden z użytkowników Twittera przypomniał, że w 2007 roku prezes PiS (wówczas premier RP) miał podobny problem ze słuchawkami podczas konferencji prasowej z Angelą Merkel. 

''Porażka, taki człowiek rządzi. Nie rozumie technologii, dzisiejszego świata'', ''Istna komedia. I ten człowiek rządzi krajem jednym z największych w Europie'' - czytamy w komentarzach pod nagraniem. 

Zobacz także

RadioZET.pl