Zamknij

Jarosław Kaczyński porusza się o kulach. Pogarsza się stan zdrowia prezesa? [FOTO]

Redakcja
03.05.2018 17:27
Jarosław Kaczyński porusza się o kulach. Pogarsza się stan zdrowia prezesa? [FOTO]
fot. Stanisław Kowalczuk/East News

Od kilku tygodnik różne media donoszą o kłopotach ze zdrowiem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. W czwartek dziennik "Fakt" opublikował zdjęcia lidera PiS z kulami. Lider PiS ma od jakiegoś czasu zwlekać z operacją kolana. 

Wygląda na to, że Jarosław Kaczyński ma kłopoty ze zdrowiem. Od kilku miesięcy zwleka z operacją kolana. Teraz dziennik "Fakt" opublikował zdjęcia prezesa, jak wychodzi ze swojego domu na warszawskim Żoliborzu. W ręku ma kule. Podobno kule miał mu przywieźć osobiście 2 maja dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego gen. prof. Grzegorz Gielerak. 

Prezes PiS ma problemy z chodzeniem od ponad roku. Zaczął odczuwać ból przy chodzeniu. Miał poddać się operacji, ale ta wykluczyłaby go z życia publicznego na kilka miesięcy. Teraz zaczął korzystać z pomocy kul. "Fakt" opublikował też wideo, na którym widać, że Jarosław Kaczyński idzie powoli o kulach, jakby faktycznie ta czynność sprawiała mu ból. Po wejściu do samochodu, kule oddał jednemu z asystentów.

Prezes PiS pojawia się publicznie coraz rzadziej na coraz krótszy czas. Ostatnio był widziany m.in. na partyjnej konferencji prasowej, na której ogłosił kandydatów na prezydentów miast z ramienia partii rządzącej.

RadioZET.pl/Fakt24/KM