Kaczyński znów skradł serca internautów. Tym razem przesyłał... buziaki! [WIDEO]

Redakcja
13.12.2017 17:00
Kaczyński znów skradł serca internautów. Tym razem przesyłał... buziaki! [WIDEO]
fot. Twitter

Jarosław Kaczyński nie przestaje zaskakiwać. Jeszcze niedawno cała Polska żywo komentowała nagrania i zdjęcia prezesa PiS czytającego Atlas Kotów. W czasie expose Mateusza Morawieckiego lider partii rządzącej był również w świetnym humorze. 

W sieci opublikowano nagranie, na którym widać Jarosława Kaczyńskiego przesyłającego całusy. Jak podaje ''Wirtualna Polska'', adresatkami czułych gestów były posłanki: Jolanta Szczypińska, Izabela Kloc oraz Marzena Machałek. – Nie chciałabym tego komentować. Co tu mówić. Pan prezes na pewno wysyłał to pozdrowienie do nas trzech, a nie tylko mnie – mówi w rozmowie z ''WP'' posłanka Kloc.

Zobacz także

Posłanka PiS dodaje, że lider ugrupowania słynie z wyjątkowego szacunku dla kobiet. – To prawdziwy dżentelmen. Najprawdziwszy. Szarmancki. Zawsze się z nami wita, całuje w rękę – podkreśla Izabela Kloc.

Nagranie stało się popularne wśród internautów. Wielu z nich uważa, że w obozie rządzącym panuje wyjątkowa radość. Wszystko za sprawą zmiany premiera, zaprzysiężenia nowego ''starego rządu'' i rekordowego sondażu - PiS dobił do magicznej granicy 50 procent. 

RadioZET.pl/wp.pl/DG