Zamknij

Kaczyński po badaniach w szpitalu. Możliwa operacja kolana

Redakcja
04.05.2018 20:44
Jarosław Kaczyński
fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

Jarosław Kaczyński przeszedł szczegółowe badania w warszawskim szpitalu przy ulicy Szaserów - informuje ''Super Express''. Politycy Prawa i Sprawiedliwości nie wykluczają, że prezes rządzącej partii zdecyduje się na operację kontuzjowanego kolana. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W czwartek pisaliśmy, że dziennik "Fakt" opublikował opublikował zdjęcia prezesa wychodzącego o kulach ze swojego domu na warszawskim Żoliborzu. Kule miał mu przywieźć osobiście 2 maja br. dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego gen. prof. Grzegorz Gielerak. Od kilku tygodni różne media donosiły o kłopotach ze zdrowiem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński przejdzie operację? 

Prezes PiS ma problemy z chodzeniem od ponad roku. Zaczął odczuwać ból kolana przy chodzeniu. Kaczyński pojawia się publicznie coraz rzadziej na coraz krótszy czas. Ostatnio był widziany m.in. na partyjnej konferencji prasowej, na której ogłosił kandydatów na prezydentów miast z ramienia partii rządzącej.

Według najnowszych informacji ''Super Expressu'', choroba kolana Jarosława Kaczyńskiego mocno pogorszyła się. Członek PiS i szef Gabinetu Politycznego Premiera Marek Suski przyznał w rozmowie z portalem, że w tej chwili operacja kolana jest brana pod uwagę.

Czytaj także: Kolano prezesa, czyli co ze zdrowiem Jarosława Kaczyńskiego?

- Nie tylko ja, ale wszyscy życzymy prezesowi zdrowia. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy, trzymam kciuki za zdrowie Jarosława Kaczyńskiego - dodał Suski. 

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: 

QUIZ na majówkę. Rozpoznasz popularne kierunki wakacyjne po jednym zdjęciu?

RadioZET.pl/Super Express/Fakt/DG