Zamknij

SE: Kaczyński walczy z infekcją. Przechodzi ciężką kurację antybiotykową

Redakcja
20.07.2018 08:24
Jarosław Kaczyński ma problemy z kolanem
fot. Polska Press/East News

Dwie godziny rehabilitacji i ciężka kuracja antybiotykowa – tak ma wyglądać przeciętny dzień Jarosława Kaczyńskiego. „Super Express” donosi, że prezes PiS szykuje się na operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Ma ją przejść jednak dopiero po wyborach samorządowych. 

Prezes PiS od dłuższego czasu ma problemy z kolanem. „Super Express” donosi, że Jarosław Kaczyński przechodzi też ciężką kurację antybiotykową i ma zaleconą rehabilitację przez 2 godziny dziennie. Dziennik pisze, że polityk walczy z infekcją bakteryjną.

Jarosław Kaczyński: problemy z kolanem

– Bierze kilka leków dziennie. To wszystko wpływa na jego organizm, przecież faszerowanie się przez długi czas antybiotykami nie jest dobre, to kosztuje go wiele zdrowia – opowiada w rozmowie z „SE” osoba z najbliższego otoczenia prezesa.

Jarosław Kaczyński przygotowuje się też do operacji endoprotezy stawu kolanowego. „SE” donosi, że zabieg jest zaplanowany na okres już po wyborach samorządowych. Priorytetem ma być całkowite wyleczenie z bakterii. 

Zobacz także

W maju prezes PiS trafił do Wojskowego Instytutu Medycznego na ul. Szaserów w Warszawie. Lider PiS od ponad roku ma problemy z kolanem. Przeszedł już operację. Teraz czeka go endoproteza. 

RadioZET.pl/Super Express/KM