Zamknij

Kaczyński w górach "zatroskany stanem opozycji w Polsce" [ZDJĘCIA]

Redakcja
19.08.2018 18:26
Jarosław Kaczyński wędrruje po górach w Beskidzie Sądeckim
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/East News

Prezes Prawa i Sprawiedliwości spędził długi sierpniowy weekend w Beskidzie Sądeckim. Informację o tym i zdjęcia pokazujące Jarosława Kaczyńskiego opublikował Joachim Brudziński, minister spraw wewnętrznych i administracji. Zdaniem polityka lider partii rządzącej był "zatroskany stanem opozycji w Polsce".

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Na wpisach i zdjęciach opublikowanych przez Brudzińskiego na Twitterze widać prezesa Kaczyńskiego ubranego w niebieską koszulę, czarny sweter oraz czapkę z daszkiem na głowie. W tle za politykiem widać zalesione górskie szczyty.

Zobacz także

- Prezes Jarosław Kaczyński w Beskidzie Sądeckim zatroskany stanem opozycji w Polsce - napisał Brudziński.

Kaczyński w Beskidzie Sądeckim
fot. Joachim Brudziński/Twitter
Jarosław Kaczyński w górach
fot. Joachim Brudziński/Twitter

To nie pierwszy raz, kiedy minister publikuje w internecie zdjęcia z prywatnych wyjazdów Kaczyńskiego. W sierpniu 2017 roku Brudziński dodał na Twitterze zdjęcia prezesa PiS w biało-czerwonej pelerynie z godłem orła białego.

Kaczyński w pelerynie
fot. Joachim Brudziński/Twitter

Przez ostatnie miesiące stan zdrowia prezesa PiS był tematem wielu spekulacji. W maju Kaczyński trafił do warszawskiego szpitala przy ul. Szaserów, gdzie przeszedł operację kolana. Od tego momentu lider partii rządzącej rzadko się pojawiał publicznie oraz wracał na szpitalne leczenie.

"Miałem ostre zakażenie kolana, niebezpieczną bakterią, stąd to błyskawiczne przyjęcie do szpitala. To się może zdarzyć każdemu i każdy by został przyjęty w takim trybie. Z tego wychodzę, mam przed sobą jeszcze operację. Przechodzę dość ciężką kurację antybiotykową, co nie jest bez wpływu na samopoczucie. Wyniki krwi i wszystkie inne są dobre. Samopoczucie się poprawia" - tłumaczył Kaczyński w lipcowym wywiadzie dla tygodnika "Sieci".

Zobacz także

RadioZET.pl/PTD